Portal - Szczawnica
Strona główna / Archiwum / Styczeń
Poniedziałek - 18 czerwca 2018 Elżbiety, Marka, Pauli     
Kontakt / Godziny pracy
Plan lekcji SP2 i Gimnazjum
Lekcje i przerwy
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Wykaz zajęć dodatkowych
Dni wolne 2017/2018
O naszym patronie
Historia szkoły
Projekty realizowane przez szkołę
Nauczyciele
Wychowawcy klas
Samorząd uczniowski
Biblioteka szkolna
Nasze zdjęcia
Dokumentacja gimnazjum
Linki do ciekawych stron w Internecie
Dla rodziców
Archiwum
polski
Olimpiady przedmiotowe

Znamy już uczestników olimpiad przedmiotowych, którzy przystąpili do
„ zmagań umysłowych”  na etapie rejonowym:
-j. polski: Bartosz Mastalski - III c
-j. niemiecki: Sylwia Wójcik-II d, Aleksandra Oleś-I d, Barbara Czaja- III d, Monika Zasadnia -III d
-chemia: Andrzej Blachecki- III d
-fizyka: Marcin Mastalski- III c
Gratulujemy i czekamy na wyniki! 

Koncert kolęd i pastorałek

20 stycznia w Publicznym Gimnazjum w Szczawnicy Zespół Pieśni i Tańca „ Juhasy” zaprezentował piękny koncert kolęd i pastorałek-„ W cichej stajence”. Koncert miał charakter charytatywny. Uczestnicy dokonywali wpłat, które zostaną przeznaczone na organizację uroczystości nadania szkole im. ks. prof. J. Tischnera. Występ, a także świąteczna, nastrojowa sceneria spotkały się z wielkim uznaniem licznej publiczności, owacją.


Organizatorzy: Publiczne Gimnazjum, Zespół Pieśni i Tańca” Juhasy”, Szkoła Muzyczna oraz MOK składają serdeczne podziękowania uczestnikom koncertu.

Bal dobroczynny

21 stycznia w restauracji „ Halka” odbył się karnawałowy bal dobroczynny. Organizatorem balu, który odbywa się każdego roku, był Komitet Rodzicielski działający przy Publicznym Gimnazjum w Szczawnicy.

W czasie balu rozprowadzano fanty przyniesione przez uczniów, organizowano konkursy, z których dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.

Dyr. Szkoły składa serdeczne podziękowania organizatorom, darczyńcom i uczestnikom zabawy karnawałowej, którzy zasilili konto Komitetu Rodzicielskiego.

Goście z Perlebergu

W dniach 20-25. 01 grupa młodzieży z partnerskiego miasta Perleberg ( 18 uczniów) odwiedziła Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy. Organizacją wymiany młodzieży zajmowała się p. D. Szczepaniak. Niemieccy uczniowie gościli w polskich rodzinach i wraz z polskimi gimnazjalistami korzystali z urozmaiconego programu wymiany ( wycieczka do Zakopanego, kuligi, wędrówki górskie, nauka jazdy na nartach). Młodzież niemiecka brała również udział w zajęciach zorganizowanych na terenie szkoły, które dawały możliwość zapoznania się z kulturą naszego regionu.

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: x