Portal - Szczawnica
Strona główna / Archiwum / Rok szkolny 2007/2008 Wrzesień
Sobota - 18 sierpnia 2018 Bogusława, Bronisława, Ilony     
Kontakt / Godziny pracy
Plan lekcji SP2 i Gimnazjum
Lekcje i przerwy
Kalendarz roku szkolnego 2017/2018
Wykaz zajęć dodatkowych
Dni wolne 2017/2018
O naszym patronie
Historia szkoły
Projekty realizowane przez szkołę
Nauczyciele
Wychowawcy klas
Samorząd uczniowski
Biblioteka szkolna
Nasze zdjęcia
Dokumentacja gimnazjum
Linki do ciekawych stron w Internecie
Dla rodziców
Archiwum
polski
INFORMACJE, INFORMACJE...

Nastąpiły zmiany na stanowisku dyrektora szkoły.
Funkcję dyrektora Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy pełni pani mgr Barbara Waruś. Stanowisko zastępcy dyrektora objęła pani mgr Jolanta Kaliszczak.

Przypominamy o Dniach otwartych szkoły. W pierwszą środę każdego miesiąca, w godz. 16:00- 17:00, organizowane są dyżury nauczycieli wszystkich przedmiotów. Rodziców i opiekunów zapraszamy do spotkań z nauczycielami i wychowawcami.


Od września gimnazjaliści korzystają z nowego sprzętu komputerowego, jaki otrzymali w ramach projektu „ Pracownie komputerowe dla szkół”. Publiczne Gimnazjum dostało 11 nowych komputerów, skaner, drukarkę laserową, komputer przenośny i wideoprojektor. Sprzęt zakupiło Ministerstwo Edukacji Narodowej, korzystając ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

3 września uczestniczyliśmy w inauguracji roku szkolnego 2007/ 2008. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele parafialnym w Szczawnicy, po której uczniowie gimnazjum brali udział w apelu. Pani dyrektor, Barbara Waruś, została powitana przez przedstawiciela Rady Rodziców. Odebrała kwiaty i życzenia owocnej pracy w związku z objęciem stanowiska dyrektora Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy. Kwiaty i podziękowania otrzymał pan Jacek Piotrowski, który pełnił dotychczas obowiązki zastępcy dyrektora. Pani Barbara Waruś powitała nauczycieli i uczniów. Przedstawiła obecnego vice dyrektora, panią Jolantę Kaliszczak, a także wychowawców klas I. Głos zabierali również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy uczcili rocznicę agresji Niemiec i ZSRR na Polskę, przypominając wydarzenia historyczne. Przedstawili również niektóre prawa i obowiązki ucznia gimnazjum. Po apelu uczniowie spotkali się z wychowawcami. Nauczyciele przypomnieli swoim wychowankom przepisy BHP obowiązujące w szkole i w drodze do szkoły.

POWIATOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

W środę 26 września reprezentacja Naszego Gimnazjum brała udział w Powiatowych Biegach Przełajowych rozgrywanych na terenie nowotarskiego lotniska. Spośród 36-cio osobowej drużyny najlepiej zaprezentowały się Barbara Prońska zajmując czwarte miejsce wśród uczennic klas II i Marta Waruś, która również zajęła czwarte miejsce, ale wśród uczennic klas III. Obydwie dziewczyny wywalczyły prawo startu w finałach Wojewódzkich Biegów Przełajowych. Gratulujemy sukcesów

 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: x